Установка центрального замка на ВАЗ. Інструкція як встановити ЦЗ на ВАЗ 2101-2107 класика своїми руками

Автомобіль ВАЗ 2106, потрібно встановити центральний замок, встановити актуатори в передні двері.

Установка центрального замка

Установка центрального замка

Заодно потрібно замінити дроти, приводу ліфта. Для того, щоб виконати такі операції нам знадобляться такі інструменти:

  • дриль і свердла,
  • викрутка,
  • пасатижі,
  • кусачки і паяльник.

Так само нам знадобляться центральний замок, кріплення і оббивки (приблизно 20 штук), ще стане в нагоді перехідна трубка стійка-двері, клеми «мама-тато», термоусадочний кембрік й проведення.

установка актуатора

Перше, що потрібно зробити це зняти ручку, потрібно відкрутити три болта кріплення.

Після ручки відкривання дверей знімається і облицювання.

Другі двері потрібно розібрати до такого ж стану. Тепер починаємо знімати оббивку двері.

Щоб зняти оббивку, піддягаємо її викруткою.

На передніх дверей, на мій погляд, найбільш підходяще місце для кріплення актуатора - це нижній лівий кут.

Щоб закріпити актуатор свердлимо отвори і вкручувати саморізи.

На фото вказані місця для свердління. Тягу актуатора кріпиться затискачем до тяги замка.

Процес установки актуатора на передні або задні двері крім її місця монтажу не відрізняється, в даному випадку розглянемо установку актуатора на прикладі задніх дверей. Приводи встановлюються вертикально внизу двері під тягою блокаторів. Для кріплення використовуються наявні отвори двері і йде в комплекті з центральним замком планка.

Якщо отвір має великий діаметр, то можна використовувати для кріплення шайби або пластини з металу з отвором 7 мм в центрі. Для кріплення використовуємо гвинти і гайки М6. Провід джгута простягаємо через гумову трубку, через яку проходять дроти до червоної лампі в торці двері.

Простягаємо джгути під оббивкою підлоги уздовж передніх дверей, заводимо через центральні стійки де проходять дроти до плафонам освітлення салону і виводимо назовні в районі верхнього закінчення нижньої пластикової накладки (накладка перед цим знята). Привід центрального замка встановлюємо як на малюнку нижче.

Після установки приводів в задні двері, підключаємо до них дроти, потім перевіряємо роботу центрального замка. Найчастіше з передніми дверима проблем не виникає, а з задніми може не вистачити потужності приводу. Для цього потрібно буде зняти 2 пружинки. Нижче буде наведено наочний приклад, що робити якщо виникне така трудність.

Далі буде описаний процес, як зняти пружини. З першої пружиною, яка відзначена на зображенні, проблем виникнути не повинно, за допомогою викрутки піддягаємо її через технологічне вікно. А ось процес з 2-ї, дещо відрізняється. Для цього знімаємо привід блокіратора, відкручуємо кліпсу, потім приступаємо до відкручування гайки блокіратора, для цього знадобиться ключ на 13. Без праці знімаємо 2-у пружину і збираємо привід в зворотній послідовності.

Хід тяги актуатора повинен бути на 4-5 мм більше, в порівнянні з ходом тяги замка. Центри ходу тяг потрібно поєднати. Тяга актуатора повинна не доходити приблизно 2 мм в кожному напрямку. Гвинти затиску потрібно сильно затягнути.

Розраховуйте сили, так як можна зірвати головки гвинтів!

Тепер приступаємо до другого етапу - підключення центрального замка на ВАЗ Класика. Перше що робимо на цьому етапі, це зняття панелі приладів.

Зняття панелі і та підключення проводів центрального замка

Не забудьте, що потрібно проткнути точки біля шурупів кріплення. Тепер шукаємо місце, в якому проходять дроти під панеллю приладів в бардачку.

Починаємо знімати старі дроти, на їх місце встановлюємо нові.

Починаємо підключати дроти актуатора, вони прокладаються всередині двері.

Просовуємо дроти стеклопод'емника і актуатора в трубку.

Всього вийшло 7 проводів, вони з великими труднощами, але проходять. Тепер починаємо прокладати дроти крізь отвори, з одного боку їх ми тягнемо під панель приладів, а з іншого бардачок.

Не забуваємо встановити прохідну трубку.

Тепер приєднуємо дроти до роз'ємів.

Запобіжник повинен кріпитися до гнізда, а сам роз'єм потрібно з'єднати з блоком ЦЗ.

До корпусу авто потрібно приєднати мінусовій провід ЦЗ (його швидше за все знадобиться подовжити). Плюсової провід потрібно під'єднати до запобіжника №1.

Зверніть увагу, що підключення і прокладання проводів повинна виконуватися при відключеному акумуляторі.

Джерело: //vaz-2106.ru/forum/index.php?showtopic=5072


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found