Як правильно полірувати автомобіль? Поради по поліровці кузова своїми руками

огляд кузова автомобіля на потребу в поліровці

Багато власників авто дуже часто стикаються з невеликими подряпинами на своєму авто. Їх допоможе видалити полірування, в цій статті йтиметься про поліровці кузова авто за допомогою абразивних паст і з застосуванням шліфувальної машинки. Зробити все якісно своїми руками без машинки у звичайного автовласника врятли вийде. Тому найправильнішим варіантом навіть в домашніх умовах буде полірування машини в три етапи, два з яких передбачає располіровкі пасти полировальной машиною або як мінімум насадкою на дриль або болгарку.

суть полірування

При обробці такими пастами, ми знімаємо лакофарбове покриття, точніше, тільки тонкий верхній шар лаку. Він нам все одно не потрібен, через нього тільки псується зовнішній вигляд авто, справа в тому, що під впливом несприятливого навколишнього середовища він окислився, до того ж на ньому утворилося безліч подряпин. Після того, як всі знято ми отримаємо блискучу, свіжу й гарну поверхню.

Тепер беремо захисну поліровку. Вона наноситься відразу, на щойно відновлене лакофарбове покриття. Це стосується всіх видів полірування.

Полірування додасть вашому автомобілю пишну, а ще й буде захищати кузов автомобіля від окислення. На жаль, такий захист недовго, тому фахівці радять повторювати її як мінімум раз на місяць-два.

полірування кузова

Нижче буде описана технологія полірування.

Перший етап

абразивний паста для полірування авто

Починаємо з прописних істин - автомобіль потрібно підготувати до полірування, в першу чергу відмити . Мити потрібно так, щоб не залишилася пил, бруд або піщинки. Після потрібно витерти насухо . Тепер користуючись Уайт-Спірита потрібно змивати з поверхні сліди гудрону того, що не вдалося відмити водою. Ті, хто хоче домогтися дивного результату, можуть скористатися абразивної глиною, їй можна очищати кузов перед тим, як почати полірувати.

Другий етап

На цьому можна сміливо сказати, що перший етап завершено. Тепер я спробую детально розписати Вам процес полірування, ваша справа залишиться тільки дотримуватися його. Скажу чесно, якщо дотримуватися його повністю, ви отримаєте ідеальний результат. У підсумку, у Вас повинен вийти прекрасний глибокий блиск, його ще називають мокрим. Отже, тепер можна приступити до найголовнішого, самої полірування. Для цього вам знадобиться:

  1. спеціальна машинка з колами з поролону,
  2. набір паст,
  3. трохи терпіння і працьовитість.

У тому випадку, якщо Ви все робите на совість, то зможете впоратися за день. Всього вам знадобиться три види паст , з грубим абразивом, дрібним і безабразивних.

Полірування починається «грубої» пастою. Ця паста наноситься прямо на поверхню авто, не наносите багато, Вам повинно вистачити приблизно грам 10-20, розміри ділянки який Ви поліруете, не повинні перевищувати площу квадрата 40 на 40 сантиметрів. В іншому випадку паста починає засихати раніше, ніж буде використана.

Тепер на полірувальну машинку потрібно одягнути «коло» для грубої обробки, він зазвичай має світло-помаранчевий колір, не включаючи машинку, розмазує пасту рівномірно по ділянці. Тепер включаємо машинку, ставимо найнижчу швидкість і рівномірно розподіляємо пасту поверхні, ділячи полірованого поверхню на ділянки 40x40 сантиметрів, проходимо всі елементи кузова. Після того, як з грубої поліруванням закінчили, беремо м'яку пасту і з її використання повторюємо все вищеописане.

Не потрібно забувати промивати губку в теплій воді, губка зазвичай промивається після того, як будуть відполіровані три-чотири ділянки. Висушити її можна на полірувальної машинці, включаємо максимальну швидкість і чекаємо.

Тепер приступаємо до роботи безабразивних пастою, все досить легше. Уже можна зняти грубий коло з машинки, і поставити коло призначений для м'якої полірування. Він світло-сірий і м'який.

третій етап

Тепер, користуючись ганчіркою, наноситься безабразивних полірувальна паста, її потрібно розтирати по поверхні круговими рухами. Не потрібно допускати на поверхні згустків пасти, якщо згустки утворилися, розітріть їх.

Зачекайте кілька хвилин, коли паста стане підсихати і біліти, можна включити машинку, поставити середню швидкість і заполіровивается цю пасту.

Можна вважати, що кузов вже майже ідеальний. Але професіонали радять додати останній штрих, тобто, нанести захисну поліроль, це так само просто як нанести безабразивних пасту. Всі дії схожі. Не бажано забувати, повторювати обробку захисної пастою, зазвичай, обробляють раз на місяць. Буває так, що на кузові після полірування з'являються «голограми», вони можуть з'явитися від того, що під час полірування потрапила пил або коло вже відслужив своє. Полірування автомобіля перед продажем значно підвищує його ціну.

Додаткові матеріали по темі:

  • Відео про полірування кузова після фарбування
  • Відео про захисну поліровку автомобіля своїми руками
  • Полірування кузова автомобіля

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found