Заміна масла в МКПП Форд Фокус 2. Повна покрокова інструкція.

Досить довгий час я планував змінити масло в коробці свого автомобіля, так як те, яке було залито, не влаштовувало мене своєю в'язкістю. Перед тим, як почати міняти масло, бажано заздалегідь підготувати воронку для того, щоб залити масло і ємність, в яку будемо зливати старе масло.

заміна масла в МКПП на форд фокус 2

Автомобіль бажано загнати на естакаду або оглядову яму, але якщо поблизу немає ні ями ні естакади, значить шукаємо невеликий яр або заїжджаємо передніми колесами на цеглу.

заміна масла в МКПП на форд фокус 2

Заміна масла в МКПП на Ford Focus 2

Це необхідно зробити для того, щоб у Вас було достатньо вільного місця. Ну все, починаємо.

В першу чергу потрібно зняти кришку кожуха механізму перемикання швидкостей , для того, щоб її зняти знадобиться віджимати фіксатори по всьому периметру.

кришка кожуха КПП Форд Фокус

кришка кожуха КПП Форд Фокус

Як тільки кришка знята, ви побачите заливний отвір, щоб відкрутити пробку заливного отвору знадобиться шестигранник на 8. А щоб викрутити пробку зливного отвору скористайтеся торцевих ключем на 19.

Заміна масла в МКПП на Ford Focus 2

Як почнете викручувати пробку зливного отвору, відразу підготуйте ємність, в яку Ви будите зливати старе масло.

Заміна масла в МКПП на Ford Focus 2

Масло, яке витекло з коробки, мені не сподобалося, воно мало різкий хімічний запах, воно не було схоже на трансмісійне масло, але все одно, було воно досить слизьке.

Заміна масла в МКПП на Ford Focus 2

Якщо у Вас немає шприца для заливки масла, значить, робимо спеціальне пристосування.

шприц для заміни масла в КПП

Нам знадобиться шланг і пластикова пляшка, у пляшки зрізається дно, а в шийку вставляється шланг, довжина шланга повинна бути дорівнює приблизно 60 см.

Заміна масла в МКПП

Заміна масла в МКПП

Тепер закручуємо пробку зливного отвору, і заливаємо півлітра нового масла , чекаємо приблизно півгодини і зливаємо все.

Заміна масла в МКПП Форд Фокус

Знову закручуємо пробку зливного отвору, і знову починаємо заливати масло, заливати потрібно до того моменту, поки масло не почне витікати через заливний отвір.

Регламент ТО Форд Фокус 2

Заявлена ​​періодичність заміни расходников Форд Фокус становить 20,000 км пробігу, але рекомендується скорочувати цей інтервал. Ціна ТО 1, як і ТО 3 - приблизно 4200 рублів.

Детальніше

Масла для КПП IB5, MTX75 необхідно приблизно 2 - 2.5 літра . Заводське фордівське 75W-90 FIN-1045737 специфікація - WSD-M2C200-C, клас-API GL 4 або ж можна вибрати одне з найпопулярніших масел використовуються на СТО, таких як:

  • Castrol TAF-X 75W90;
  • Motul Gear 300 75W-90;
  • Shell GETRIBEOEL EP 75W-90;
  • Mobil 1 SHC 75W-90;
  • ARAL Getriebeoel EP Synth 75W90.

От і все.

Джерело: //www.focus3.ru/forum/index.php?showtopic=763&st=0


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found