Салонний фільтр на Лада Веста: оригінал, аналоги Pilenga, BIG FILTER, Finwhale - які краще?

Салонний фільтр 27-27-73016R

Як і на всі сучасні автомобілі, на Ладу Весту з заводу встановлюється фільтр очищення салонного повітря. Номер оригінального салонного фільтра - 272773016R . Фільтруючий елемент звичайний, не вугільний. Зроблений зі спеціального нановолокна. Ціна - 960 руб.

Постачальником оригінальних повітряних фільтрів є компанія Рено. Тому дана модель фільтра встановлюється і на деякі марки автомобілів Renault. Виробник же деталі - компанія Mann Filter. Прямий аналог оригінального повітряного фільтра для Вести є MANN CU22011 . Ціна - 500 руб.

Характеристики салонного фільтра Lada Vesta

Довжина Ширина Висота
216 мм 200 мм 35 мм

Можна також встановити один з найбільш популярних замінників:

  • Pilenga FA-P0443 Ціна - 170 руб. Виробник - Pilenga. Має звичайний фільтруючий елемент (НЕ вугільний). Ця модель має вищу популярність, ніж оригінал. Причина - гарна якість фільтруючого паперу і середня вартість нижче ніж у оригіналу в 3 рази. Вугільної моделі не проводиться;

  • GB-9978 Ціна - 110 руб. Виробник - BIG FILTER. Маючи невисоку ціну запчастина цього виробника має хороші відгуки власників Вести. Фільтруючий елемент трохи жорсткіше, ніж в оригіналу. Вугільний варіант - GB-9978 / C . Ціна - 130 руб;

  • Finwhale AS433 Середня ціна - 300 руб. Виробник - компанія Finwhale. Переваги перед оригінальною запчастиною - якісний фільтруючий елемент і в 2 рази менше вартість. Вугільний варіант Finwhale AS433C . Ціна - 390 руб.

Салонний фільтр Pilenga FA-P 0443

Салонний фільтр Pilenga FA-P0443

Салонний фільтр GB - 9978

Салонний фільтр GB-9978

Салонний фільтр Finwhale AS 433

Салонний фільтр Finwhale AS433

Вітчизняному автомобілю - вітчизняний фільтр

Рекомендуємо також звернути увагу на менш популярні замінники від російських виробників:

Виробник Модель салонного фільтра
Невський фільтр NF6433
Невський фільтр NF6433C (вугільний)
ТСН Цитрон TSN 97888
ТСН Цитрон TSN 97888K (вугільний)
SibТЕК AC 43003
SibТЕК AC 0443003
Досвідчені автовласники рекомендують в літній період, особливо перед початком активного цвітіння рослин, встановлювати вугільний фільтр. Він краще захищає повітря від шкідливих бактерій і алергенів. У зимовий же період можна обійтися й звичайним салонним фільтром.

За регламентом ТО Лада Веста заміна салонного фільтра проводиться кожні 15 тис. Км . Але за фактом заміна може знадобиться частіше. Перш за все, термін експлуатації фільтру залежить від навколишнього середовища. У місцях з підвищеною загазованістю і запиленістю міняти фільтруючий елемент потрібно в 1,5-2 рази частіше.

Найбільш явні ознаки необхідності заміни повітряного салонного фільтра:

  • проникнення в салон неприємних запахів з вулиці (при закритих вікнах);
  • взимку погано працює грубка, а влітку постійно підвищується температура в салоні;
  • запотівання вікон;
  • швидко накопичується пил на предметах інтер'єру салону.

При виникненні перерахованих вище проблем потрібно робити заміну салонного фільтра, незалежно від пробігу автомобіля. На Лада Веста дана деталь розташована під панеллю, лівіше від бардачка, під пластиковою облицювальної декоративної кришкою. Зняття / встановлення салонного фільтра на Весті трохи ускладнена, так як посадочне місце трохи менше, і установка самого фільтруючого елемента проводиться без монтажної касети.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found