ТОП 10 кращих засобів антидощ для авто (огляд, ціни, відгуки)

Антидождь для автомобіля забезпечує поліпшену видимість через лобове скло під час сильних опадів. Це засіб дозволяє полегшити роботу двірникам, і не так часто міняти на них гумки. В даний час в магазинах представлена велика кількість різних антидощ для скла стекол автомобіля. Одні з них працюють краще, від інших і зовсім немає ефекту. Також такий засіб можна виготовити своїми руками з використанням розчинника і парафіну (як правило, звичайною свічки). Якщо у вас був досвід використання того чи іншого засобу антидощ, напишіть, будь ласка, про це в коментарях. Це допоможе визначитися з вибором іншим автовласникам.

зміст:

  • Принцип дії засоби
  • Рейтинг кращих антидощ
  • Як користуватися антидощ
  • Антидождь своїми руками

Антидождь для автомобіля

Як працює антидощ

В одній з недавніх статей на нашому порталі описаний ефект роботи засобів антітуман. Коротко можна сказати, що його основне завдання полягає в тому, щоб підвищити смачиваемость внутрішньої поверхні скла. Засіб антидощ навпаки призначений для зменшення змочуваності зовнішньої його поверхні . Це досягається завдяки використанню в їх складі полімерів і силіконів з застосуванням додаткових органічних сполук (в тому числі ароматизаторів).

Розчинник потрібен для додання засобу рідкого або газоподібного стану. Після нанесення складу на скляну поверхню він випаровується, і на ній залишаються лише згадані полімери. Саме вони і утворюють надійну водовідштовхувальну (гидрофобную) плівку, яка ефективно відводить воду, дозволяючи їй скочуватися по поверхні.

Однак використання такої нехитрої ідеї має і свої недоліки . Особливо вони актуальні для недорогих і / або неякісних водоотталківателей. В першу чергу мова йде про прозорість цієї плівки. Адже якщо вона буде дуже жирна або погано пропускати світло - це вже погіршення видимості або пряма загроза для водія і пасажирів. Другий аспект - ефективність . Вона залежить від використовуваних в складі антидощ компонентах. Саме вони дозволяють ефективно відводити воду з поверхні скла або не робити цього. Третій аспект - довговічність . Захисна плівка повинна ефективно працювати якомога довше.

Назва засоби Прозорість, бал Крайовий кут змочування до мийки, градуси Крайовий кут змочування після мийки, градуси Обсяг упаковки, мл Ціна за станом на початок 2018 року, рублів
Turtle Wax ClearVue Rain Repellent 100 99 96 300 300
Aquapel немає даних немає даних немає даних одноразова ампула 1000
Hi-Gear Rain Guard 100 87 83 118; 236; 473 200 ... 550
Liqui Moly Fix-Klar Regen-Abweiser 100 80 79 125 700
К2 Vizio Plus 100 105 79 200 100
Lavr немає даних немає даних немає даних 185 250
Mannol Antiaqua regen-abweiser 100 100 78 100 100
Abro Clear View 100 110 99 103 200
Runway Rain Guard 100 94 92 200 150
«BBF Антидождь» 100 85 77 250 100
Кут змочування - це кут між поверхнею скла і дотичній, проведеної по найближчій до скла поверхні краплі.

Три перерахованих фактора є основними при виборі того чи іншого засобу антидощ для скла автомобіля. Крім цього, звичайно ж, варто враховувати ціну, кількість препарату в упаковці, рейтинг торгової марки, зручність використання і так далі.

Кращий антидощ для скла автомобіля

Перед тим як перейти безпосередньо до рейтингу антидощ для автомобіля необхідно згадати пару слів про їх упаковках. Так, ці кошти реалізуються у вигляді рідини у флаконах, балончиках-спреях, а також губок (серветок) , просочених згаданим складом. Однак найпопулярнішими типами упаковок є саме флакони і спреї через те, що ними найзручніше користуватися.

Представлений нижче рейтинг засобів антидощ для скла автомобіля заснований на відгуках і численних звітах їх тестування, знайдених в мережі інтернет. А метою цього списку є виявлення найефективнішого антидощ, опис достоїнств і переваг деяких подібних складів.

Антидождь Turtle Wax

Turtle Wax ClearVue Rain Repellent

Виробник - компанія Turtle Wax Ltd., Великобританія (інше, «народне», назва цього засобу - «черепашка»). Одне з найпопулярніших засобів. Оскільки в результаті тестів препарат показує хорошу ефективність і високу стійкість плівки. Антидождь призначений для обробки автомобільного скла. Також допускається обробляти їм пластикові ліхтарі і фари.

В інструкції зазначено, що перший раз краще обробити скла два рази. Однак найчастіше в мережі можна зустріти думку, що не зайвою буде і третя обробка. Використовувати антидощ краще в рукавичках (бажано медичних). Ефект гарантовано зберігається протягом 1 ... 2 місяців.

Артикул - FG6538. Ціна флакона об'ємом 300 мл за станом на початок 2018 року становить близько 300 рублів.

1

Антидождь Aquapel

Aquapel

Це досить оригінальне антидощ, що проводиться на території США. За твердженнями його творців в ньому використовуються нанотехнології, що дозволяють обійтися без традиційних воску і полімерів, що мають місце в подібних складах. Антидождь поставляється в ампулі і аппликаторе, за допомогою якого і наноситься на поверхню скла.

Зверніть увагу на три важливих факти! Перший - засіб можна наносити не пізніше 15 хвилин після розкриття ампули. Другий - його не можна використовувати з традиційними засобами для чищення, що мають в своєму складі віск і / або полімери. Третій - його не можна використовувати з пластиковими поверхнями. Воно призначене лише для нанесення на лобове / бічне скло! При нанесенні засобу температура навколишнього повітря повинна знаходитися в межах + 10 ° ... + 50 ° С і відносній вологості повітря до 60%. Також не можна наносити цей антидощ під впливом прямих сонячних променів.

Відмінною особливістю кошти є його тривалий термін роботи - в 6 шість довше, ніж традиційні засоби. Обов'язково перед нанесенням видалити зі скла не тільки бруд, але і жирні і бітумні плями.

Однією ампули кошти вистачає для обробки одного лобового і двох бічних стекол. Обробляти рекомендується 2 ... 3 рази. Артикул - 83199415467. Ціна - 1000 рублів.

2

Антидождь Hi-Gear Rain Guard

Hi-Gear Rain Guard

Ще одне популярний американський антидощ. Позиціонується як один з лідерів ринку. Водоотталківатель зроблений на основі полімерних з'єднань. Може використовуватися для обробки скла, пластикових поверхонь фар, а також корпусу автомобіля. Запобігає прилипання бруду до стекол, покращує роботу двірників і продовжує термін експлуатації їх гумок. Також може використовуватися в побутових цілях, наприклад, для обробки шибок.

Продається в трьох упаковках - триггере об'ємом 473 мл, і у флаконах об'ємом 236 і 118 мл. Артикул найменшої упаковки - HG5624. Її ціна становить приблизно 200 рублів, а найбільшою - 550 рублів.

3

Liqui Moly Fix-Klar Regen-Abweiser

Під торговою маркою Ликви Моли випускається величезна кількість автомобільної хімії, в тому числі і антидощ. Крім безпосередньо видалення рідини з скла засіб використовується для прибирання слідів комах, а також інею і снігу.

Крім автомобільного скла може також використовуватися на забралах мотоциклетних і інших шоломів. Наноситься тільки на чисті і сухі поверхні! Рекомендована періодичність нанесення антидощ - один раз на місяць. Одного флакона вистачає на 3-4 нанесення. Зберігати необхідно тільки при плюсовій температурі! Розтирається насухо після 10 хвилин витримки.

Реалізується об'ємом 125 мл. Артикул - 7505. Ціна кошти Fix-Klar Regen-Abweiser складе - 700 рублів.

К2 Vizio Plus

Виробляється на території Польщі. Має агрегатную форму аерозолю, реалізується у відповідному балончику об'ємом 200 мл. Виробник заявляє про те, що вода відводиться з скла автомобіля вже на швидкості 55 км / ч. Але на численних форумах можна зустріти суперечливі висловлювання від повного неприйняття кошти до захоплення. Однак з огляду на його невисоку ціну, він все ж рекомендований до використання.

Застосовувати антидощ можна не тільки на лобовому склі, а й на фарах, дзеркалах і так далі. Зверніть увагу! Після нанесення надлишки видаляються вологою ганчіркою . Ціна згаданого балона становить всього близько 100 рублів.

Lavr

Даний антизапрівач відноситься до середнього цінового діапазону і показує задовільну ефективність. Позиціонується як антидощ з брудовідштовхуючими ефектом. Може бути використаний з лобовим і бічними стеклами, а також фарами машини. У побуті може використовуватися для обробки дверей душових кабін. Полегшує роботу гумок двірників і їх приводних механізмів. Антидождь потрібно наносити тільки на суху і чисту поверхню.

Реалізується у флаконі об'ємом 185 мл. Артикул упаковки - LN1615. Ціна - 250 рублів.

Mannol Antiaqua regen-abweiser

Виробляється компанією SCT GmbH (Німеччина). Може використовуватися не тільки на скляних, але і на пластикових поверхнях (зокрема, на фарах автомобіля). Утворений полімерами кошти шар володіє водо- і брудовідштовхуючим властивостями.

Засіб відрізняється високою ефективністю, проте наголошується мала товщина плівки. Через це антидощ доводиться наносити частіше, ніж інші аналогічні засоби. Так, однією обробки скла вистачає на 4 ... 5 тижнів при невеликих опадах. Реалізується в упаковці об'ємом 100 мл. Ціна становить 100 рублів.

Abro Clear View

Виробляється на території США відповідної однойменною компанією. Антидождь є рідиною в балончику, яку за допомогою необхідно нанести на поверхню автомобільного скла. За відгуками автолюбителів володіє непоганим захисним ефектом.

Перед нанесенням необхідно обов'язково помити і витерти насухо скла. Антидождь може використовуватися тільки для зовнішніх стекол (не можна застосовувати для поверхонь, що знаходяться в закритих приміщеннях). Показує високу ефективність, однак щільність і товщина плівки досить низька. Тому доводиться часто обробляти поверхню скла.

Поставляється в балончику об'ємом 103 мл. Його ціна - 200 рублів.

Runway Rain Guard

Виробляється на території Російської Федерації. В основі складу лежать силікони, які дозволяють створити ковзне покриття, що полегшує роботу двірників. Позиціонується як засіб, який не тільки дозволяє позбутися від вологи на склі, а й запобігає появі на ньому криги і забруднень. Ефективність засобу висока, і при цьому відзначається висока товщина плівки і її стійкість до механічних впливів. Тому вона довго зберігає захисну дію.

Реалізується у флаконі об'ємом 200 мл. Артикул RW2008. Ціна згаданого флакона становить 150 рублів.

«BBF Антидождь»

Недорогий не надто ефективний антидощ у вигляді спрею (реалізується у вигляді кнопкового розпилювача). Має ті ж властивості, що і перераховані вище засоби. Зокрема, його функція полягає в захисті поверхню скла від води і бруду. Однак його ефективність залишає бажати кращого, а товщина плівки є середньою. Тому купувати його можна лише в разі економії грошей.

Обсяг балончика становить 250 мл. Його ціна дорівнює 100 рублів.

Як наносити рідина антидощ

Відразу варто відзначити, що перед нанесенням того чи іншого засобу необхідно уважно ознайомитися з його інструкцією із застосування. Адже тільки виробник точно знає, в якій послідовності і які методи і засоби використовувати. Однак, як показує практика, більшість антидощ наносяться на скляну поверхню приблизно однаково.

Непоганим варіантом буде полірування поверхні скла перед нанесенням антидощ.

Перше, про що ви повинні пам'ятати, - наносити антидощ необхідно на чисту і суху поверхню . Тобто, процедуру бажано виконувати після миття машини або хоча б ретельного очищення скла, в тому числі з використанням спеціальних засобів, що очищають. Видалити необхідно не тільки пил і бруд, але і жирні плями, які можуть мати місце на склі. Після виконання процедури очищення поверхню необхідно гарненько витерти насухо за допомогою дрантя.

Друге - процес нанесення повинен виконуватися в умовах, коли немає підвищеної вологості і впливу прямих сонячних променів . Найкраще для цього підійде гараж, майстерня або паркінг. Після нанесення антидощ машиною можна користуватися відразу (видаливши залишки кошти за допомогою дрантя). Однак, про що слід знати - протягом першої доби не можна користуватися двірниками.

У теплу пору року антидощ має більш тривалий ефект, тому наносити його можна не так часто. І навпаки, взимку (в холодний сезон року) цей час скорочується, тому виникає необхідність повторного нанесення гідрофобного препарат.

Цікава особливість згаданих антидощ полягає в тому, що їх дія має накопичувальний ефект . Тобто, чим більш тривалий час автовласник користується антидощ (наприклад, протягом кількох років регулярно завдає його на поверхню лобового скла) - тим більше видно результат його використання.

Сам процес нанесення не складає труднощів. Безпосередньо антидощ потрібно рівномірним шаром нанести на поверхню і розтерти. Ключовим словом в даному випадку є «рівномірним». Після закінчення 10 ... 15 хвилин за допомогою сухої дрантя необхідно видалити залишки кошти і гарненько відполірувати скло. У зв'язку з простотою виконання процедури її можна цілком провести самостійно без звернення за допомогою на СТО.

Засоби антидощ для автомобілів можна використовувати не тільки для нанесення його на поверхню лобового скла, але також його можна нанести на бічні стекла, бічні дзеркала, фари, а також корпус машини.

Як зробити антидощ своїми руками

Антидождь своїми руками

Існує кілька народних рецептів антидощ, який можна приготувати своїми руками. Найпопулярніший з них полягає в приготуванні відповідного засоби з парафіну (зазвичай для його отримання використовується побутова свічка для освітлення) і будь-якого розчинника (найчастіше для цих цілей застосовують уайт-спірит, як простий і доступний засіб). Також замість парафіну може бути використаний стеарин або віск, з яких також виробляють свічки. Що стосується розчинника, то замість уайт-спіриту можна застосовувати розчинники для фарб (наприклад, розчинник 646).

У загальних рисах можна сказати, що необхідно змішати парафін і уайт-спірит в пропорції 1:10 (наприклад, 10 грам парафіну і 100 грам розчинника). А після цього розігріти склад з тим, щоб краще і швидше розмішати парафін.

Дотримуйтесь правил пожежної та хімічної безпеки! Чи не перегрівайте розчинник дуже сильно і користуйтеся засобами індивідуального захисту. Уайт-спірит має різкий запах, тому всі роботи необхідно проводити в добре провітрюваному приміщенні!

Наноситься отриманий саморобний антидощ для скла автомобіля аналогічно фабричним засобів. Тобто, потрібно попередньо очистити поверхню скла. Після закінчення приблизно 10 хвилин, коли розчинник випарується, залишки парафіну необхідно акуратно за допомогою дрантя або ватяних дисків видалити з поверхні скла і відполірувати її (проте не перестарайтеся, щоб його тонкий шар все ж залишився там).

Антидождь. Нанопокриття антидощ своїми руками

Що являє собою антидощ і як зробити засіб для захисту стекол антидощ своїми руками.

Детальніше

У такого гідрофобного покриття є один великий недолік - на склі можуть залишатися каламутні розлучення або ореол, що погіршує оглядовість. Тому, замість цього способу додання склу водовідштовхувальних властивостей часто використовують силіконове масло ПМС-100 або навіть банально в бачок стеклоомивайкі наливають ковпачок кондиціонера для білизни ( «Lenor»).

Якщо це силіконове масло або силіконова змазка (в основі якої і є такий силікон), то знадобиться всього кілька крапель нанести на гумки стеклоочестітеля, а потім трохи розтерти по всій його площі. При включенні двірників вони самі размажут силіконову плівку по поверхні скла. Причому така процедура буде також дуже корисною для самих гумок (вони стануть більш еластичними і краще очищатимуть). Але все ж краще якщо за допомогою дрантя добре розтерти масло ПМС-100 або ПМС-200 по склу.

А коли зовсім немає бажання морочитися з обробкою, але хотілося б в сильний дощ краще бачити дорогу, то іноді використовують навіть побутової кондиціонер для білизни. Неодноразово було помічено автовласниками, що якщо додати один ковпачок «Ленора» на 3 літри води і залити таку суміш в бачок омивача скла, то при включенні склоочисників і омивання водою з форсунок, лобове скло набагато чистіше, а також з нього краще стікають опади.

Який висновок?

Антидождь для авто - хороший метод поліпшити видимість через лобове скло, особливо при русі по трасі на великій швидкості (при використанні його в місті ефект відчувається не так помітно). Також з його допомогою полегшується експлуатація гумок двірників. Тобто, вони працюють більш ефективно, а міняти їх потрібно буде не так часто. Однак і чуда від антидощ чекати не варто. Як показує практика, антидощ ефективно лише при русі машини на великій швидкості. Що стосується вибору або іншого засобу, то все залежить від наявності антидощ на полицях магазинів (в тому числі це залежить від логістики в різних регіонах країни), їх ціни, обсягу і торгової марки. Намагайтеся купувати антидощ в перевірених магазинах з тим, щоб мінімізувати ризик покупки підробки.

Якщо ви хочете заощадити, то відмінним рішенням в цьому ключі буде виготовлення згаданого кошти своїми руками. Це обійдеться вам набагато дешевше, а по ефективності саморобний антидощ майже не поступається промисловим засобів. Однак при його виготовленні пам'ятайте про зазначені вище заходи безпеки!


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found