Повітряний фільтр на Лада Веста: який вибрати, ціна?

Лада Веста випускається з бензиновими двигунами об'ємом 1,6 і 1,8 л. Модель повітряного фільтра не залежить від об'єму двигуна. Із заводу на автомобіль встановлюється повітряний фільтр під артикулом 165460509R. Постачальником даної деталі є компанія Renault, так як ці ж фільтра ставляться і на деякі марки автомобілів Рено з бензиновими двигунами 1,6 - 1,8 л. Виробник запчастини - компанія MANN + HUMMEL (MANN FILTER). Ціна - від 660 руб.

Характеристики повітряного фільтра Лада Веста

Довжина Ширина Висота
270 мм 125 мм 75 мм
Повітряний фільтр 1654-60509R

Повітряний фільтр 165460509R

Відповідно до регламенту ТО заміна повітряного фільтра двигуна Лади Вести проводиться через кожні 30 тис. Км пробігу. Міняти фільтр краще при прогрітому двигуні, так як пластикові затискачі фіксаторів кришки дуже тендітні, і в холодному стані можу зламатися. Якщо автомобіль експлуатується в місцях з підвищеним запиленням або брудною екологією, то фахівці рекомендують його міняти через 15 - 20 тис. Км пробігу.

Також потрібно періодично перевіряти фільтруючий елемент візуально. Знаходиться він під капотом, праворуч від самого двигуна, в чорному пластиковому боксі. Щоб його витягти, потрібно всього лише підчепити 2 засувки з боків за допомогою викрутки, і витягти його разом з верхньою кришкою. Якщо сам повітряний фільтр деформований або пошкоджений, його потрібно замінити незалежно від часу експлуатації.

Вірною ознакою необхідності заміни повітряного фільтра є втрата потужності силового агрегату і підвищена витрата палива.

Продувати або пилососити відпрацьований і забруднене фільтруючий елемент, а потім ставити його назад не рекомендується . Таке очищення може тільки завдати шкоди двигуну. Краще ставити нову деталь.

Найбільш популярні моделі аналогів оригінального повітряного фільтра Лада Веста:

  • BM FA2180 Виробник - BM-MOTORSPORT. Середня ціна - 180 руб. Повітряний фільтр має більшу популярність серед покупців, ніж оригінальна запчастина. Причина - якість фільтрації повітря не поступається оригіналу, але ціна в середньому в 2,5 рази нижче.
  • MANN-FILTER C27030Виробник - MANN FILTER. Ціна - 800 руб. Дана модель має якісний фільтруючий елемент. Висота на 4 мм менше оригіналу, але постає в посадочне місце добре.
  • Pilenga FAP2180 Виробник - PILENGA. Ціна - 300 руб. Незважаючи на свою популярність має деякі недоліки. З основних - тонкий синтепоновий шар, через який фільтр погано прилягає до стінок рамки фільтра. Також не дуже гарна якість фільтруючого паперу.
Повітряний фільтр BM FA 2180

Повітряний фільтр BM FA2180

Повітряний фільтр MANN-FILTER C 27030

Повітряний фільтр MANN-FILTER C27030

Повітряний фільтр Pilenga FA P2180

Повітряний фільтр Pilenga FAP2180


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found