Інструкція по заміні заднього амортизатора на Фольксваген Пассат Б6 своїми руками

Вітчизняні дороги піддають амортизатори Volkswagen Passat B6 щоденним навантаженням. Це позначається на їх загальний стан і істотно прискорює знос. Необхідність в заміні деталі може виникнути в будь-який момент, саме тому варто підготуватися заздалегідь і дізнатися як відбувається заднього амортизатора Пассат Б6, адже «Попереджений, значить озброєний».

Як визначити поломку амортизатора задньої підвіски?

Заміна заднього амортизатора на Passat B6

Головною ознакою несправності є аномальна поведінка автомобіля на нерівній дорозі. Так, після чергової купини, машина може довгий час не приходити в стан рівноваги або «кидає» в сторони, створюючи неприємний дискомфорт водієві і його пасажиром.

Наступне, що вкаже на проблему з задньою підвіскою - сторонній шум і сліди патьоків масла . Скрип деталі в області одного із задніх коліс, а так само мокрота по середині амортизатора напевно свідчить про поломку амортизатора.

Для того щоб переконатися в попередньому діагнозі варто перевірити деталь Volkswagen на предмет деформацій і протікання. Будь-який з цих ознак означає гостру необхідність в заміні елемента підвіски.

Автосервіс або недосвідчений механік?

Багатьом власникам Фольксваген Пассат Б6 простіше виявиться звернутися в автосервіс для усунення неполадки і проведення більш точної діагностики. Заміна заднього амортизатора без урахування вартості деталі вийде не менш 12-й у.о. Саму запчастина цілком можна купити за 30 доларів, хоча в ціни можуть досягати до 112 $ за оригінал. Робити вибір фірми виробника потрібно на Ваш смак, можливості і потреби. А для тих, хто сумнівається між «маслом» і «газом», є окрема стаття. Так само в деяких випадках можуть зажадати заміни ще пильовики з відбійниками, тому тут окрема плата, і щоб знати кінцеву ціну, краще заздалегідь огляньте їх теж. Для заміни підійде як SACHS 556277, так і Boge 30D84A, а якщо потрібно міняти ще і пильовик з відбійником, то відповідно комплект Сакс 900202 або Бога 892020, адже ціна приблизно одна і та ж.

При заміні потрібно пам'ятати головне - амортизатори слід міняти парами.

Знайдуться і ті господарі, які люблять своє авто, хочуть повністю розібратися в його пристрої і в якості хобі проводять ремонт самостійно, коли виникає така необхідність. Для них немає нічого простішого, ніж за кілька годин у своєму гаражі поміняти амортизатори Passat B6. Цей інформаційний матеріал дозволить зрозуміти тонкощі процесу зняття і установки амортизаторів задньої підвіски. Спочатку подивимося інструкцію з керівництва, а потім на реальному прикладі з нагяднимі фото і докладною інструкцією:

інструкція по заміні задніх амортизаторів Пассат Б6


Для відкручування всіх кріплять болтів і заміни заднього амортизатора Пассат B6 вам знадобиться досить скромний набір інструментів:
 • пара домкратів або один з підставкою;
 • хрестова викрутка або щось інше, в залежності від того як у вас прикручений підкрилок;
 • головка або ключ на 21 або «22»;
 • ключ на 16 або «17»;
 • ключ на 6 або спеціальний щоб притримувати шток.
 1. Пріоткручіваем болти і домкрат авто до відриву колеса щоб зняти його.
 2. Якщо є підкрилок (а найчастіше він є), то щоб дістатися до верхніх болтів заднього амортизатора потрібно частково зняти і відігнути локер.
 3. Щоб відкрутивши гайку витягнути нижній болт Аморта, бажано також піддомкратити і задню балку.
 4. Притримуючи шток відкрутити гайку знімаємо опору стійки, відбійник з пилюжником;
 5. Очищаємо зняті деталі від бруду, якщо новий буде стійка;
 6. Збираємо і встановлюємо все в зворотному порядку. Задній амортизатор Пассат Б6Заміна заднього амортизатора на Passat B6

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found