Заміна ременя ГРМ на Toyota з двигуном 4E-FE

Автомобіль: Toyota Tercel EL41, будемо міняти ремінь ГРМ.

В першу чергу потрібно зняти ремені з кондиціонера, насоса гідропідсилювача і генератора.

Як ремені зняті, починаємо викручувати болти шківа, їх чотири, після шків знімається, тепер належить викрутити центральний болт ведучого шківа. Все робиться акуратно, так як можна випадково крутануть колінвал. Якщо у Вас МКПП то включаємо будь-яку передачу, а якщо автомат, то доведеться шукати проріз, вона знаходиться позаду двигуна в маховику, вона призначена для зняття гідромуфти.

Болти кріплення призначені для відгвинчування спеціальним пристосуванням, але вони легко викручуються за допомогою воротка. Починаємо знімати провідний шків, користуємося важелем-монтажкой, або можна використовувати спеціальний знімач.

Коли будите знімати чохол ременя ГРМ, потрібно дотримуватися обережності, для того, щоб випадково не зламати пластик, після чохла потрібно зняти натяжна ролик, «лінивець» і сам ремінь ГРМ.

Коли будите встановлювати ремінь, простежте, що б прорізом горизонтально вгору. Тепер трохи зрушуємо натяжна ролик вліво.

Коли ремінь буде встановлено, осьової болт потрібно послабити.

Проверните колінвал приблизно на чверть обороту, це робиться для того, щоб натягнути ремінь ГРМ. Потім загвинчуємо болт і робимо два оберти шківом коленвала, цим Ви перевірите стійкість ременя. Тепер ставимо назад чохол, ремені, в загальному, все що Ви зняли.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found