Рейтинг Антизапотівателі стекол автомобіля | (ТОП 10 кращих)

Щоб скла не потіли в машині найпростіше користуватися спеціальними складами, званими відповідним чином - антизапрівач для автомобіля . В даний час в автомагазинах представлений широкий вибір подібних засобів, що випускаються різними виробниками автохімії. Серед них: Verylube, Grass, Antifog, Sonax, Kerry, Lavr, «Астрохім», Nekker, 3ton, Abro і інші. Які з них краще за тими чи іншими критеріями можна судити з відгуків, настільки численними в мережі інтернет.

Також існують кілька «народних» методів, що дозволяють самостійно виготовити подібний склад з тим, щоб не переплачувати гроші за фабричну упаковку (хоча ціна на них не така вже й висока).

Антизапрівач для автомобільного скла

Якщо у вас був досвід використання будь-якого засобу проти запотівання скла автомобіля (як позитивний, так і негативний) - запрошуємо вас висловлюватися в коментарях внизу. Інформація буде корисна іншим читачам.

зміст

  • Як працює антизапрівач
  • Рейтинг засобів
  • Антизапрівач стекол своїми руками

Як працює засіб антизапрівач

Перш ніж перейти безпосередньо до огляду згаданих складів, необхідно розібратися з фізичними процесами, через які відбувається запотівання скла автомобіля. Це допоможе краще зрозуміти, як працюють антизапрівач, з чого вони складаються, і як ними користуватися.

Завдання будь-якого Антизапотівателі автомобільного скла полягає в тому, щоб запобігти саме різке поява конденсату . Адже це погіршує видимість і може спровокувати виникнення ДТП. Основу будь-якого такого засобу становить спиртовий розчин з різними добавками , в тому числі ароматичними. Спирт при контакті зі скляною поверхнею значно знижує адгезію. Завдяки цьому дрібні краплі перетворюються в більші, які під дією власної маси скочуються вниз. При цьому, природно, скло також буде вологим, проте на ньому не буде туману, який так сильно обмежує огляд.

Варто сказати, що при виборі кращого Антизапотівателі автомобільного скла, як правило, враховується не тільки його ефективність по перетворенню туману в великі краплі води, але і зменшення світлового потоку (а значить, і видимості), що проходить через скло. Ну і звичайно ж, не останню роль відіграють ціна, якість упаковки, наявність в магазинах, зручність використання.

Рейтинг Антизапотівателі лобового скла

У численних інтернет-магазинах представлені різні антизапрівач. Представлений нижче рейтинг базується на інформації про відгуки, а також тестах різних автовласників. Тому відомості максимально об'єктивні і повинні допомогти йому пережити вам вибрати кращий саме для вас антизапрівач стекол. Співробітники авторитетного видавництва «За кермом» провели тестування декількох популярних Антизапотівателі на предмет того, яка кількість світла проходить через скло при його обробці цими складами. Відповідно до їх дослідженнями були отримані наступні результати.

Багато антизапрівач реалізуються у вигляді піни. Тому при їх використанні потрібно проявляти акуратність, щоб піна потрапила тільки на скло, а не на інші частини салону (сидіння, торпедо і так далі). В іншому випадку на поверхнях перерахованих предметів може залишитися біла пляма, яке досить складно змити навіть з використанням миючих засобів. Антізапотеваетль Верілюб

На першому місці розташовується лідер вибору - антітуман VERYLUBE XB 40028 . Обсяг одного балона становить 320 грам. Це одне з найбільш ефективних засобів! Про це говорять численні тести, огляди та відгуки автолюбителів.

Крім того що антизапрівач ефективно захищає скляну поверхню від освіти на ній конденсату, так він практично не змінює значення світлового потоку, що проходить через неї, тобто, не погіршує видимість. А з огляду на його невисоку ціну антизапрівач Veru Lybe дуже рекомендується для покупки автолюбителів у всіх регіонах країни. Ціна згаданого балона становить близько 200 рублів.

1

На другому місці розташувалися чергові два засоби - Sonax і СarPlan . Це стало можливим завдяки тому, що вони знижують проходження світлового потоку лише на 7 ... 9%. Антизапрівач Sonax проводиться в Німеччині, і реалізується у флаконах об'ємом 300 мл, ціна якого становить близько 360 рублів. Термін придатності цього складу - п'ять років. З недоліків можна відзначити хіба що відносно високу вартість. Що стосується другого Антизапотівателі - СarPlan, то він випускається на території Великобританії. Обсяг флакона становить 250 мл. А його ціна - також близько 300 рублів.

Кращі антизапрівач

На третьому місці розташувалися ще два Антизапотівателі, які показали схожі результати. Зокрема, при обробці ними лобового скла освітленість падає на 10 ... 13%. Це кошти Sintec і ABRO . Перший проводиться в Росії і реалізується у флаконі об'ємом 210 мл. Його ціна становить 180 рублів. Однак недоліком згаданого кошти є його відносно невеликий термін придатності - всього два роки від дати виробництва. У порівнянні з іншими аналогічними складами це явний мінус. Що стосується Антизапотівателі ABRO, то він випускається на території США. Обсяг флакона арт. AF190 становить 103 мл, а його ціна - близько 290 рублів. Співвідношення двох останніх показників є недоліком цього засобу, хоча воно і показує цілком прийнятні результати з обробки скла.

Інші популярні засоби

В даний час на ринку представлена ​​величезна кількість різних Антизапотівателі. Причому це залежить в тому числі і від логістики. Так, в різних регіонах можуть бути представлені різні торгові марки. Наведемо ще кілька популярних засобів, які по ефективності аналогічні розглянутих в рейтингу.

Антизапотівателі

Fog Clear . Виробляється на території Китаю. Відрізняється середньої ефективністю. За відгуками використовували його автомобілістів даний антизапрівач надійно захищає поверхню скла по вологи.

Liqui Moly «Антизапотівателі» . Позиціонується як ефективний антизапрівач, а також очищувач стекол. Може бути використаний не тільки на автомобільних, але і на побутових, мотоциклетних і інших скляних поверхнях. Однак серед іншого існують і такі відгуки, в яких вказується про те, що засіб працює нерівно, тобто, залишає в деяких місцях області, де все ж конденсується волога. Артикул - 7576.

Shell Antifog . Також може бути використано не тільки в автомобілі, але і на інших скляних поверхнях, в тому числі, побутових. Відгуки про цей антизапрівач досить позитивні, автолюбителі відзначають високу ефективність складу. Реалізується у флаконі з помпою, що трохи знижує зручність його використання, хоча насправді це навряд чи можна назвати недоліком, скоріше, особливістю. Артикул - 5901060002407.

«Антітуман» . Відмінною особливістю даного засобу є те, що він нейтральний до пластмасових, гумових, лакофарбовим та хромованим поверхнях. Відгуки в інтернеті дозволяють стверджувати, що засіб досить ефективно в боротьбі з конденсатом, має тривалий термін експлуатації. Тому рекомендується до покупки.

«Астрохім» . Вітчизняне засіб, що володіє не тільки антізапотевательним, а й очищує ефектом. Утворює на поверхні скла полімерну плівку, що захищає її від конденсату. Відгуки автолюбителів по ньому, в основному, позитивні. Тому можна стверджувати, що засіб ефективно, і рекомендується до покупки. Номер - AC400.

«K & T Антизапотівателі» . Судячи з відгуків, засіб малоефективне. Після його використання на поверхні скла утворюється чимало конденсату, що і дозволяє зробити відповідні висновки. Тому рішення про його покупку лежить цілком на автовласників.

Антизапотівателі

RAIN X . Даний антизапрівач досить ефективний, і добре справляється із завданням боротьби з конденсатом. Однак його недоліком є незручна упаковка. Зокрема, немає розпилювача. Тому наносити рідина можна лише за допомогою дрантя або паперового рушника. В іншому ж, можна сказати, що засіб ефективний, і рекомендується до покупки.

«Лавр» . Цей антизапрівач можна віднести до середнячкам. Так, він посередньо захищає скло від конденсату. Тобто, на деяких оброблених їм ділянках поверхні можуть утворюватися невеликі області з потом. При цьому засіб не спотворює видимість через скло. Ще однією особливістю даного Антизапотівателі є те, що в його складі немає ароматизатора. А це є причиною неприємного запаху, що має місце в салоні автомобіля після його використання. Номер для замовлення спрею LAVR Anti Fog 185 мл - LN1408.

«ВЕЛВ» і Eltrans . Обидва засоби виробляються в Російській Федерації, тому їх ціна радує. Так, засіб «ВЕЛВ» реалізується у флаконі об'ємом 210 мл, який коштує близько 120 рублів. Антизапрівач Eltrans також реалізується у флаконі аналогічного обсягу (210 мл), а його ціна становить близько 110 рублів. Однак на численних форумах і оглядах різні автолюбителі вказують на низьку ефективність засобу «ВЕЛВ» .

ВBF . А це пряма протилежність описаного вище засобу. У загальних рисах можна сказати, що воно практично не діє. Тобто, після обробки скла цим складом на поверхні і раніше утворюється конденсат у великій кількості. Ще один недолік полягає в тому, що засіб має неприємний специфічний запах, тому наносити його можна лише при відкритих дверях. Однак до покупки він все ж не рекомендований!

Антизапотівателі

Ще кілька Антизапотівателі:

  • Grass;
  • Kerry;
  • Nekker;
  • 3ton.

Варто відзначити, що ефективність їх приблизно однакова, як і ціна. Тому рекомендувати той чи інший засіб не має великого сенсу. Все залежить, в основному, від обсягу і ціни. Точніше, їх співвідношення. Тому купуйте те, що є в найближчому автомагазині.

Перед тим як використовувати той чи інший засіб, обов'язково ознайомтеся з інструкцією по його експлуатації , і дотримуйтесь інструкцій. Справа в тому, що деякі з них потрібно наносити лише на суху поверхню, інші застосовувати з використанням серветки і так далі. Так що важливо дізнатися цю інформацію заздалегідь.

Як правило, більшість Антизапотівателі наноситься на сухе скло. Тому його поверхню потрібно попередньо витерти. Також бажано наносити згаданий засіб з відкритими дверима. Це робиться для того, щоб пари Антизапотівателі не залишилися в салоні, а випарувалися в атмосферу.

Антиобмерзальна і антізапотевательная серветка

антізапотевательная серветка

Крім Антизапотівателі в балончиках (пінних, аерозолів або рідких) у продажу також можна зустріти антіобледенітельную і антізапотевательную серветку. Вона являє собою шматок тканини, обробленої спеціальним хімічним розчином. Докладну інструкцію ви знайдете на упаковці. Однак в загальних рисах потрібно сказати, що перед використанням її потрібно змочити у воді з тим, щоб активізувати ввібрані в ній речовини. Після цього за допомогою серветки обробляють поверхню скла.

Як показує практика і досвід багатьох автолюбителів, які скористалися цим засобом, серветка досить добре захищає скляні поверхні від утворення на них запотівання і криги. При цьому рівень проникнення світла через скло практично не змінюється. Таким чином, згадану серветку також можна використовувати для боротьби з запотівання на скляних поверхнях.

Антизапрівач автомобільного скла своїми руками

Щоб не потіли вікна в машині також можна використовувати не фабричні кошти, про які йшла мова вище, а саморобні антизапрівач . Існує кілька «народних» методів виготовлення таких розчинів. Однак відразу варто обмовитися, що вони можуть працювати по-різному в різних умовах, відповідно, це позначиться на їх ефективності. Також вибір того чи іншого рецепта безпосередньо залежить від наявності у автовласника складових для приготування кошти

Порівняння "народних" методів від запотівання

Хороший антизапрівач автомобільного скла виходить з бритвеною піни або аналогічного гелю , повсюдно використовуваних для гігієнічних цілей. Саме гель працює в даному випадку трохи краще. Метод їх використання простий. Для цього потрібно всього лише за допомогою сухої дрантя або паперового рушника нанести піну або гель на поверхню скла, після чого ретельно витерти її насухо. Такий саморобний антизапрівач працює найкраще з тих, які можна зробити самостійно. А крім того, він найдешевший, оскільки піна або гель є практично в кожному будинку, тому не потрібно купувати ніяких додаткових засобів або пристосувань.

Ще один метод полягає в використанні мильного розчину , що наноситься на скло. Також можна не робити розчин, а просто шматком твердого мила зробити на склі сіточку, після чого за допомогою серветки або ганчірки розтерти мило по поверхні. Однак робити це потрібно тільки в теплу пору ! Недоліком цього методу є мала тривалість дії, а також погіршення видимості. Але в разі, якщо у вас немає фабричного кошти, то цілком можна використовувати і його.

Деякі автолюбителі застосовують як Антизапотівателі картопляний сік . Але у нього ті ж недоліки, що і у мильного розчину. Як Антизапотівателі для автомобільного скла можна застосовувати і популярний складу WD-40 . Його потрібно просто розпорошити по поверхні, після чого насухо розтерти. Тільки стежте за тим, щоб рідина не потрапила на пластмасові деталі салону. Недоліки цього методу полягають в наявності специфічного запаху, що залишається в салоні, а також короткочасність дії засобу. А ефект його використання можна охарактеризувати як середній.

Черговий народний метод - медичний гліцерин , що продається в аптеках. Його можна просто нанести в чистому вигляді на скло за допомогою серветки або ганчірки. Також можна застосовувати розчин гліцерину і спирту (або з додаванням води, щоб склад був не дуже жирним і не було специфічного запаху). Ефективність методу середня. Недоліки аналогічні - малий час дії, а також жирний склад. Через це на скло можуть прилипати частинки пилу і бруду.

Пам'ятайте, що наносити будь антизапрівач (як фабричний, так і саморобний) краще в теплу пору, а також за умови, що на килимках і / або під ними немає вологи.

висновок

Антизапрівач для автомобільного скла - дуже корисний склад, який повинен бути у кожного автолюбителя, тим більше що коштує це засіб, як правило, недорого. При виборі того чи іншого засобу орієнтуйтеся на наведену вище інформацію, а також враховуйте ціну, зручність експлуатації упаковки, її обсяг, а також просто асортимент в магазині. Примітно, що не менше зручно користуватися ще й підручними засобами (бритвеними піною або гелем, милом, WD-40). Якщо ви з якихось причин не хочете або не можете купити фабричні склади, то цілком можна скористатися такими народними засобами. Пам'ятайте, що наносити їх потрібно при теплій температурі, інакше їх ефективність буде гірше, а сам процес нанесення ускладниться.

У 2020-му році, в порівнянні з 2018 (час складання цього рейтингу), ціни на антизапрівач з ТОП 5 в середньому піднялися на 60-70 руб. Найменше подорожчав лідер рейтингу - VERYLUBE XB 40028, всього лише на 10 рублів.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found