Паливний фільтр Solaris (номера, ціни) | який поставити

Паливний фільтр 31112-1R000 для Хендай Соляріс

Паливний фільтр Хендай Соляріс встановлюється в баку разом з бензонасосом в один паливний модуль. На автомобілях Solaris випускаються з 2011 року і по сьогоднішній день, фільтра тонкого і грубого очищення (фільтр-сітка кріпиться на паливний насос) встановлюються однакові, не залежно від того який стоїть двигун - 1.4 або 1.6 літра.

Якщо до нині вам не потрібно було знати де знаходиться паливний фільтр на Соляріс, то знайте, що вся конструкція модуля з фільтрами поміщена в бак з паливом, під заднім сидінням. Змінюються обидва фільтра зазвичай разом. Для заміни знадобиться плоска викрутка, плоскогубці, ключ і головка на 8.

Паливний фільтр Хендай Соляріс 1.4 і 1.6

Оригінальний фільтр тонкого очищення на Хендай Соляріс має каталожний номер 311121R000 . Ціна - від 950 руб. Виробник - Hyundai / Kia / Mobis. Оригінальна запчастина оснащена якісним елементом, що фільтрує. Відповідно до досвіду багатьох водіїв, оригінал здатний без проблем отхажівают більше заявленого ресурсу роботи. Також на ринку присутні оригінальний паливний фільтр з артикулом S311121R000 . Вартість - 940 руб. Зазвичай використовується для післягарантійного ремонту. Відмінностей між двома моделями запчастин немає.

Оскільки, ціна на оригінальні фільтра палива Hyundai Solaris трохи завищена, то, для власників даного авто будуть актуальні замінники.

Найбільш популярні аналоги фільтра тонкого очищення палива:

  • AMD.FF45 Середня ціна - 700 руб. Виробник - корейська компанія AMD. Якість самої фільтруючого паперу трохи нижче, ніж у оригіналу. Але цей недолік компенсується її щільністю. В цілому ж, конструкція деталі досить надійна;

  • Nipparts N1330330 Ціна - 570 руб. Виробник - компанія NIPPARTS, Нідерланди. Деталь добре себе зарекомендувала. Має тільки позитивні відгуки, і в середньому дешевше в 2 рази, ніж оригінал;

  • Finwhale PF731 Середня ціна - 620 руб. Виробник - корпорація Finwhale, Швейцарія. Має різні відгуки. З слабких сторін даної моделі - погано пропускає паливо через фільтруючий елемент.

Паливний фільтр AMD FF45

Паливний фільтр AMD.FF45

Паливний фільтр Nipparts N 1330330

Паливний фільтр Nipparts N1330330

Паливний фільтр Finwhale PF 731

Паливний фільтр Finwhale PF731

Фільтр грубої очистки палива Солярис

Паливний фільтр грубої очистки код 31184-1R000

На бензонасос Hyundai Solaris з заводу встановлюється фільтр-сітка під каталожними номером 311841R000 . Ціна - 360 руб. Виробник - Hyundai / Kia / Mobis. Нарікань на роботу деталі у покупців немає, і відгуки, як правило, позитивні. Замінником фільтра грубої очистки палива є Kross KM7901114 . Виробник - корейська компанія Kross. Ціна - від 300 руб. За характеристиками практично не відрізняється від оригіналу, але вартість трохи менше.

Як показує досвід автовласників - фільтр грубого очищення засмічується не дуже сильно, і цілком може бути очищений власними силами. Можна його просто промити ацетоном, або продути повітрям. Для цього можна використовувати простий автомобільний насос.

Коли робити заміну фільтру палива на Соляріс

Відповідно до регламентних ТО Хендай Соляріс, його заміна повинна відбуватися через кожні 60 тис. Км пробігу . Як показує практика, паливний фільтр зазвичай виходжує довше (до 70 - 80 тис. Км.). Багато в чому це залежить від якості палива. Вірними ознаками того, що потрібно проводити ТО по заміні паливного фільтра є зниження потужності двигуна і підвищення гучності в роботі бензонасоса.

Додатковий матеріал по темі:

  • Заміна паливного фільтра Хендай Соляріс
  • Як замінити паливний фільтр на Хендай Соляріс I
  • Скільки бензинових фільтрів на Хенде Солярис?

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found