Чим Змастити Замки Дверей Автомобіля - 5 Кращих Коштів

Чим змастити замки дверей ? Це питання мучить багатьох автолюбителів з приходом морозів. До комплексу заходів з підготовки машини до зими входить також і мастило замків дверей, багажника, капота, а також змазування ущільнювачів. Для цього використовують спеціальні засоби, мета яких полягає в забезпеченні надійної роботи замків в умовах навіть значних морозів. У цьому матеріалі ми зробимо огляд найбільш популярних мастил серед автолюбителів, а також дамо корисні поради з цього приводу.

зміст

 • властивості мастил
 • Мастила для замків дверей автомобіля
 • додаткові кошти

Чим змастити замки дверей автомобіля

властивості мастил

В першу чергу розберемося з тим, яким вимогам повинні відповідати засоби для змащення замків дверей. До них відноситься:

 • збереження своїх експлуатаційних властивостей в умовах низьких температур;
 • протидія корозійних процесів;
 • низький коефіцієнт тертя;
 • стійкість до змивання не тільки водою, але і різними складами на основі солей і лугів;
 • тривалий термін дії.

Засіб обов'язково повинно бути гідрофобним, тобто, таким, що не розчиняється водою. В іншому випадку воно легко вимиється з порожнини. Також воно повинно перешкоджати попаданню вологи в обсяг, куди закладено саме.

Мастила призначені для виконання профілактичних дій. Однак, якщо замок у вашої машини вже замерз, то існує 10 способів для його відкривання.

Мастила для замків дверей автомобіля

Тепер розглянемо найбільш популярні засоби для обробки замків їх личинок і механізмів. В інтернеті можна знайти багато суперечливих відгуків про той чи інший засіб. Ми постаралися бути об'єктивними і зібрали для вас інформацію про змащення, які реально ефективні навіть в умовах значних морозів . Також варто згадати, що більшість з наведених нижче засобів можна з успіхом використовувати для обробки не тільки замків і їх личинок, а й петель дверей.

Також при обробці замку заливайте перераховані нижче засоби не тільки в личинку, а й обробляйте ними безпосередньо механізми. Це можна робити зі демонтажем замку або без нього. Все залежить від конструкції конкретного автомобіля. Наприклад, замки вітчизняних ВАЗів краще зняти повністю і змазати тертьові деталі. А в іномарках, де демонтаж ускладнений конструкцією, можна змастити лише доступні частини замку.

Molykote Liquid Grease G 4500

Molykote Liquid Grease G 4500

Molykote Liquid Grease G 4500

Це одне з найпопулярніших засобів для змащення личинки замків дверей автомобілів. Його температурний робочий діапазон становить -40 ° С ... + 150 ° С. Мастило абсолютно нешкідлива для людини, і не виділяє в атмосферу шкідливих речовин. Крім того, вона сумісна з металами, пластмасою, гумою і різними хімічними сполуками, зустрічаються в корпусі машини. Виробник заявляє про 3 місяці гарантії використання навіть в складних умовах експлуатації. Найбільш популярний обсяг упаковки - 400 мл (хоча бувають упаковки по 5 і більше кг). Приблизна вартість такого тюбика в Москві на осінь 2017 року становить 1300 ... 1400 рублів.

Характеристики мастила:

 • базове масло - поліальфаолефіни;
 • загущувач - загущувач на базі алюмінієвого комплексу;
 • діапазон робочих температур - -40 ° С ... + 150 ° С;
 • критичне навантаження (метод Timken) - понад 177 Н;
 • момент рушання при температурі -40 ° С - 0,9 Н · м.

Зазначеного тюбика вистачить вам на кілька сезонів в залежності від інтенсивності використання.

Step Up SP5545

Температурний діапазон у цій мастила ще більш широкий - -50 ° С ... + 220 ° С. Реалізується в балончиках-аерозолях масою 312 г. Засіб підходить не тільки для змазування замку дверей автомобіля, але і для інших його частин. Адже так як, мастило заснована на літіе, тому з його допомогою можна обробляти пластмасові та гумові поверхні для захисту їх від вологи і руйнування.

До складу мастила входить оригінальний склад WetOut, що створює на оброблюваної поверхні водовідштовхувальну плівку. Вона допоможе продовжити термін експлуатації не тільки залізних частин замку але і гумових ущільнювачів та пластикових компонентів обробки. Ціна тюбика масою 312 грам становить 160 ... 180 рублів по Москві станом на осінь 2017 року.

HI-GEAR HG5501

Мастило також створена на силіконовій основі. При нанесенні її на робочу поверхню утворює тонкий, але міцний полімерний матеріал, що надійно захищає її від вологи. По суті, мастило є універсальною, тому крім автомобілів її можна використовувати в іншій техніці - з замками побутових дверей, гумовими і пластмасовими поверхнями, приводними тросами і багатьом іншим. Також можливе використання засобу в побуті з виробами з перерахованих матеріалів.

Ємність балона становить 283 мл. У комплекті є пластикова трубочка, яку можна приєднувати до розпилювача, і наносити мастило в важкодоступні місця. Ціна балона становить близько 400 ... 450 рублів за станом на осінь 2017 року.

Wurth HHS-2000

Wurth HHS-2000

Мастило Wurth HHS-2000

Мастило Wurth HHS-2000 надзвичайно популярна серед автолюбителів в нашій країні. За інструкцією вона призначена для змащування деталей, що знаходяться під високим тиском і навантаженнями. Як і попереднє засіб для змащування дверних замків автомобіля, є універсальним. До її особливостей відносять:

 • Висока проникаюча здатність і малий час загустіння. Її можна використовувати, щоб змащувати замки дверей авто. За допомогою трубочки її закладають всередину замку, де вона майже відразу ж стає густою, утворюючи захисну плівку на поверхні деталей і попутно витісняє вологу. Склад засобу забезпечує високий змазує ефект.
 • Висока адгезія. Тобто, здатність до прилипання на оброблюваної поверхні. При обробці рідка фракція випаровується, залишаючи в роботі лише безпосередньо змащувальні речовини.
 • Стійкість до високого тиску. Мастило Wurth HHS-2000 має тривалим терміном експлуатації навіть в умовах високих навантажень і тисків.
 • Засіб запобігає прикипання металевих поверхонь, а також знижує опір загвинчування.

Мастило Wurth HHS-2000 продається в невеликих балонах об'ємом 150 і 500 мл. Оскільки засіб є універсальним, то рекомендуємо вам купити його для використання не тільки в автомобілі, але і в побуті. Ціна балона 150 мл становить приблизно 250 ... 300 рублів за станом на осінь 2017 року.

LIQUI MOLY Pro-Line Haftschmier Spray

LIQUI MOLY Pro-Line Haftschmier Spray

LIQUI MOLY Pro-Line Haftschmier Spray

Мастило LIQUI MOLY Pro-Line Haftschmier Spray є універсальною. У тому числі нею можна змащувати замки дверей автомобіля. Вона являє собою адгезійние мастило-спрей, розфасовану в балони об'ємом 400 мл. Засіб може використовуватися для обробки шарнірів, важелів, зчленувань, болтів, петель дверей, консервації та експлуатації. До особливостей мастила відноситься:

 • широкий температурний діапазон використання;
 • відмінні адгезійні властивості;
 • забезпечення антикорозійного захисту;
 • стійкість до впливу як холодної, так і гарячої води (вона практично не змивається);
 • стійкість до підвищеного тиску;
 • тривалий термін експлуатації;
 • можливість розпилення при будь-якому положенні балона.

Єдиним недоліком даного засобу є його висока вартість - 600 ... 700 рублів за балон об'ємом 400 мл. Однак, якщо у вас є можливість, то рекомендуємо вам купити цей засіб, оскільки його можна використовувати в різних вузлах автомобіля, а також в побуті.

Не дивлячись на весь послужний список засобів придатних саме для змазування замків дверей автомобіля автовласники часто не поспішають переплачувати. Як правило шукають ніж можна змастити замки дверей від замерзання або від важкого відкривання знаходяться безпосередньо під рукою, тому надамо список народних засобів застосовуються для змащування.

Додаткові кошти ніж можна змастити замок

Описані вище мастила відносяться до сучасних розробок і результатів діяльності хімічної промисловості. Однак до їх появи водії десятиліттями користувалися різними підручними засобами для змащення замків і петель дверей. Наприклад, гасом, оцтовою кислотою і навіть йодом. Уявімо для вас ще парочку, так би мовити «народних» засобів, ніж можна змастити замки дверей автомобіля на зиму. Адже саме в холодну пору замки створюють додаткові труднощі щоб потрапити всередину або закрити двері. І питання який мастилом краще змащувати стає більш актуальним.

WD-40

Обробка замків ВАЗ 2108-2109

Так, стара добра мастило WD-40 теж може використовуватися для впорскування в личинку замку, але ні в якому разі не на все труться його механізми. Справа в тому, що основним компонентом цього засобу є уайт-спірит (50% обсягу), у якого температура замерзання становить -60 ° С. Тому вимиває залишки мастила. Рідина продається у вигляді аерозолю в балончику з трубочкою, за допомогою якої можна легко бризкати засіб у важкодоступні місця.

Мастило WD-40 може використовуватися для зневоднення поверхні, на яку наноситься, видалення з неї корозії і запобігання її повторної появи, формування захисної плівки на ній. В цілому ж, засіб застосовується дуже широко. Причому не тільки для обробки деталей автомобіля, але і в побуті.

Істотним недоліком обробки замку WD-40 є його короткочасність дії. При сильних морозах личинку необхідно обробляти цим засобом приблизно раз в два дні.

При обробці «ведешкой» дверного замка (як автомобільного так і господарського) бажано нанести на ті ж поверхні силіконову змазку. Можна скористатися однією з перерахованих вище мастил, або використовувати будь-яку іншу.

розморожувачі замків

розморожувачі замків

різні розморожувачі

В даному випадку мова йде про спеціальні засоби, на упаковці яких так і написано «Размораживатель замків» або щось подібне. Зазвичай в їх склад входить масло або уайт-спірит, рідше силікон. Коштують такі кошти недорого, а діють непогано, у всякому разі при відносно невеликих морозах. Недоліком цих коштів є короткочасність дії, оскільки за складом вони схожі з WD-40.

При покупці таких мастил уважно ознайомтеся з інструкцією. Найчастіше виробники приписують своїх коштів воістину чудодійні властивості. Однак необхідно розуміти, що якщо засіб коштує недорого (а найчастіше так і є), то ніяких чудес від нього чекати не варто. Просто регулярно обробляйте личинку і механізм замка «розморожувачі замків» в зимовий час і труднощів з його відкриттям не виникне. Але ось тільки в весняний період, після її використання, рекомендується опрацювати механізм замка іншим складом. Зокрема таким, який зміг би захистити від корозії і тертя.

Моторне масло

Якщо з якихось причин у вас під рукою немає ніякої мастила (з перерахованих або інших), то можна скористатися звичайним моторним маслом для змащування замку дверей автомобіля і від замерзання і для стабільного спрацьовування. Його в'язкість, марка і консистенція в даному випадку не важливі (ну хіба що воно не повинно бути відверто чорним від сажі та сміття). За допомогою шприца або інших подібних пристроїв ви повинні залити кілька крапель олії в личинку і / або опрацювати механізм замка. Це створить на поверхні її внутрішніх деталей водовідштовхувальну плівку і запобігає виникненню намерзання.

Однак масло володіє згаданим вище недоліком - його дія короткочасно, а також буде притягати пил. Тому їм можна користуватися лише в разі, якщо у вашому розпорядженні немає більш професійних засобів. А при першій нагоді купіть будь-яку з перерахованих вище мастил.

замість висновку

Наостанок нагадаємо вам, що обробляти петлі і замки дверей вашого авто потрібно не тільки заздалегідь (до настання холодів), але і регулярно . Це забезпечить їх надійну роботу навіть в найважчих умовах. На сьогоднішній день за розумні гроші можна купити професійні засоби для обробки замків з тривалим терміном дії. Головне, купуйте мастила в перевірених магазинах, щоб не нарватися на підробку.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found