Як замінити гофру повітрозабірника на ВАЗ 2170 (Lada Priora)

Влітку в дуже жарку погоду власники деяких Пріор можуть спостерігати ситуацію, коли машина починає підтуплюємо на старті. Однією з причин цього може послужити відсутність патрубка воздухозабора . Його може зовсім не бути, він може разлохматіть і просто відвалитися. Якщо повітрозабірного патрубка немає в зимовий час, то спад потужності не так помітний, зате може спостерігатися зниження витрати повітря, оскільки повітря вже прогрітий і для приготування повітряно-паливної суміші потрібно менше бензину.

У спеку Пріора ледве їде - відпав патрубок забору повітря

Займиста в циліндрах суміш утворюється з палива та чистого холодного повітря. При відсутності патрубка забір повітря відбувається з підкапотного простору, а там досить жарко, особливо в теплу погоду. Та й потрапляння бруду більш імовірно. На Ладі Пріора патрубок забору повітря виведений повинен бути виїдемо знизу до решітці радіатора.

Увага! На Пріора до 2012 року встановлювався патрубок, як в даній статті. З 2012 патрубок зробили з пластику і змінили корпус повітряного фільтра. Тому патрубки не взаємозамінні. Якщо хочете пластиковий патрубок, то міняєте тільки з корпусом, або багато доопрацювати потрібно буде.

До 2012 року встановлюється звичайна гофра, зі сталевим прутком, щоб уникнути перегинання. Його артикул - 2170-1109175 . Ціна патрубка 150-200 рублів . Такий патрубок забору холод. Повітря йде вже з хомутами. А вистачає його на 4-5 років служби.

Як змінюється гофра повітрозабірника на Пріорі

Заміна воздуховода Пріора

Патрубка воздухозабора на Пріора

Для роботи нам буде потрібно:

  1. Викрутки хрестова і шлицевая.
  2. Ключ на «7».

Для кращого доступу потрібно зняти корпус повітряного фільтра і відкрутити накладку лівої блок фари, тоді проблем із заміною бути не повинно.

Знизу докладно в картинках все описано.

А наочно дивіться на відео:

Матеріал надано (?): Єгор Підгора

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found