Як замінити датчик детонації Nissan Cefiro / Maxima A32. Заміна дд (датчика детонації на Ніссан Цефиро / Максима А32)

Власникам автомобіля Nissan Cefiro / Maxima A32 присутніх замінити датчик детонації, але не знають як це зробити, буде корисним прочитати статтю, і знати як проводиться заміна датчика детонації на сефіре / Максима А32.

Процедура по заміні ДД знадобиться приблизно 10-15 хвилин. Варто замінити що якщо датчик детонації не працює, то весь цей час буде висвітлюватися помилка самодіагностики (чек двигуна), код 34 - "несправність датчика детонації".

А також машина буде трохи «тупити» в динаміці розгону і швидкості реакції на педаль газу, до того ж витрата кількість палива теж буде трохи велике.

Вивчаючи це питання досконально, можна зробити висновок, що підійде тільки оригінальний датчик. ВАЗОВСКИЙ датчик ставити не потрібно (як на форумах можуть радити), краще нехай буде помилка 34 ніж неправильно працює датчик. Або ж якщо і економити, то не так багато, і ставити субаровский 22060AA070, він аналог оригіналу 23460-13900.

Будь-хто може уявити таку ситуацію, детонація виникає, а вазівська датчик видає неправильний сигнал. Це призведе до різних рівнів відсічення, а так само не варто забувати про різні резонансні, частотні характеристики, в результаті двигун помре! При помилку 34 машина буде їхати не так динамічно, і палива спалювати буде по більше, але зате знатимемо, що двигуну нічого не загрожує. З цього правильним рішенням буде установка нового датчика Samsung.

Заміна датчика детонації на Цефиро / Максима A32 буде не просто в зв'язку з важким доступом. Датчик перебувати праворуч від двигуна, а кріпиться одним болтом, тому беремо ключ на 12 і відкручуємо його. До речі щоб даремно не мучаться спершу бажано точно переконається що датчик помер, для цього знадобиться включити мультиметр, поставити в режим виміру опору і плюсовій щуп на роз'єм ДД, а мінус на корпус - велике відхилення від номінальних 560 кОм буде говорить про несправності.

Датчик перебувати праворуч від двигуна, беремо ключ на 12 і відкручуємо його.

Але тут не так то й просто, перед працюй бажано побризкати WD-40. Старий датчик викручуємо, буде потрібно дуже тонка рука щоб підлізти до датчика, а на його місце поставити новий, місця дуже мало. Після того, як замінили датчик, витрата палива зменшиться, до того ж збільшується ресурс двигуна і машина починає швидше реагувати на натискання газу.