Як замінити задню ступицю в місці з підшипника Тойота Корона / Калдина. Заміна задньої маточини на Corona / Caldina своїми руками - інструкція

Маточина - одна з тих деталей автомобіля, причиною несправної роботи якої може бути тільки знос. Чим активніше ведеться експлуатація Toyota Corona / Caldina, важче дорожні умови і екстремальнішими їзда, тим швидше маточина стане подавати характерні ознаки поломки.

Заміна задньої маточини Toyota Corona / Caldina

Найбільш помітними будуть:

  • сторонній шум (гул) з боку одного з коліс, збільшується в міру наростання швидкості;
  • люфт колеса;

Сторонній звук напевно першим приверне увагу власника Toyota Corona / Caldina, так як стане причиною відчутного дискомфорту.

Після появи ознак несправності слід провести додаткову діагностику. Для цього можна звернутися в сервіс або ж досвідченим оком оцінити стан деталі.

Виявивши проблему, слід зняти і розібрати задню ступицю Toyota Corona / Caldina. Можливо, незручності приносить не вона, а її ключова деталь - підшипник. Якщо це так, то заміна обійдеться куди дешевше.

Вартість однієї маточини буде перебувати в межах - 25-40 доларів. Вона залежить від виробника, стану (у разі якщо вона б / у) і якості. Яку вибрати? Чи вирішить кожен власник самостійно. Однак варто розуміти, що будь-яка економія може призвести до появи несправності в найближчому майбутньому.

Як замінити задню ступицю Toyota Corona / Caldina? Як розібрати її, щоб дістатися до підшипника? Все це зробити допоможе інформаційний матеріал, представлений виробниками автомобіля. У ньому представлений не тільки докладний алгоритм дій з ілюстраціями, а й є деякі важливі рекомендації для роботи. Ознайомитися з інструкцією ви зможете далі:

Інструкція по заміні задньої маточини на Toyota Corona / Caldina


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found